JET YAZILIM HIZMETLERI

BİZ KİMİZ?

Jet yazılım hizmetleri olarak 2015 yılında bilişim gurubu kurulmuş, Firma ve kurumlara web yazılım,web tasarımı,logo tasarımı,kartvizit tasarımı,afiş,broşür tasarımı,programlama,seo,adwords hizmeti vermektedir. BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ alanında üstün hizmetlere el atmış bulunmaktadir. Web Tasarım ve Programlama alanında hizmet vermekte olan gurubumuz öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve hizmetimizin kalitesidir.

Jet yazılım himetleri gurubu hiç bir kuruma ve mekana bağlı kalmamaksızın,ekibin üyeleri istediği yerden görevlerini en hızlı ve kusursuz çözümler sunarak hizmet kalitesini defalarca siz değerli müşterilerimize ispatlamış ve takdirinizi kazanmıştır ve daima kazanmaya sizlere değer katmaya devam edecektir.

Jet yazılım kadrosu her an yardımınıza hazır, dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur. Jet yazılımın hedefi, Sektöründeki en büyük bilişim firması olmadığının bilincinde, ama müşterilerimiz bizim "satıs sonrası destek" konusunda hizmet aldıkları diğer firmalar arasında en basarilisi olduğumuz konusunda hem fikir.

Bu, bizim açımızdan hedefimize yaklaştığımızın en önemli göstergesi.İş tecrübemiz ve kaynaklarımızla müşterilerimiz için başarılı dijital çözümler sunduk. Stratejik planlamanın, her hangi bir pazarlama uygulamasının bel kemiğini oluşturduğuna ve ölçülebilir stratejilerin herşeyden önce geldiğine inanırız. Dijital pazarlama hizmetlerimiz ile saygın kurumların müşterileri, çalışanları ve iş ortaklarıyla daha kuvvetli ve daha karlı ilişkiler geliştirmelerine destek oluruz.

100%

MUTLU MÜŞTERİ

Hedefimiz 100% müşteri memnuniyetiyle sizlere hizmet vermek.

95%

UZMAN KADRO

Uzman Kadromuzla kesin ve hızlı çözümlerimizle yanınızdayız.

7/24

DESTEK

Tüm sorunlarınıza talibiz.Çözülmedik sorununuz kalmasın.

100%

ÖZEL YAZILIM

Size özel yazılımlarımızla tüm sorunlarınızı eksizsiz çözüyoruz.